TUOMARIT

Tuomariasettelu 2019-2020

Tuomariasettelu 2019 - 2020

Tuomariasettelu, päivitetty 12.02.2020

-TUOMARIASETTELUSTA VASTAA JUSSI MYLLYLÄ

-TIETO VIRHEISTÄ JA MUUTOKSISTA jussi.myllyla (at) elisanet.fi puh. 040 581 6959 

-PAIKALLE 30 MIN ENNEN PELIÄ

-JUNIORITUOMAREILLE  TIEDOKSI, ETTÄ TUOMARIKOPISTA LÖYTYY TUOMARIPAITOJA JA KYPÄRIÄ. OMA PILLI MUKAAN!

 

JPS - Junioripelien tuomariasettelu

Viitaniemessä kaudella 2019-2020 (OSA OTTELUISTA PUUTTUU

Nro     Sarja  Pvm         Klo        Koti      Vieras      Tuomarit                                                       

Marraskuu 2019

506  P15  su 10.11  9:45      JPS – Akilles                          Myllylä-Baranov

508  P15  su 10.11  11:00   PaSa Bandy -  Vesta/15       Myllylä-Baranov

507  P15  su 10.11  12:40   JPS -  PaSa Bandy      Tuhkanen - Dahlman

511  P15  su 10.11  13:55   Akilles - Vesta/15         Tuhkanen - Dahlman

509  P15  su 10.11  15:35   PaSa Bandy -  Akilles      Hepola - Anttila

510  P15  su 10.11  16:50   Vesta/15 - JPS                  Hepola - Anttila

su 01.12 10:00  P13 JPS/Punainen - Kampparit/valkoinen     Hiltunen - Hyppönen

su 01.12 12:00  P13 JPS/Sininen  - Kampparit/musta             Hiltunen - Hyppönen

ma 02.12 19:30  P21 WP/JPS YJ - Narukerä                       Myllylä -  Hepola - Tuhkanen

ke 04.12 19:00  P21 WP/JPS YJ - Botnia/HIFK YJ               Hepola – Baranov - Laine

su 08.12 10:00  P21 WP/JPS YJ - Kampparit                       Hepola - Baranov-Dahlman

su 08.12 12:00  P21 Narukerä  - Botnia/HIFK YJ                 Hepola - Baranov - Dahlman

su 08.12 14:00  P21 Akilles   - Kampparit                             Hepola  -  Tuhkanen - Hyppönen

su 08.12 16:00  P21 Botnia/HIFK - YJ WP/JPS YJ              Hepola  – Tuhkanen - Sairanen 

su 08.12 18:00  P21 Akilles   - Narukerä                              Hepola – Tuhkanen - Sairanen

ke 11.12 17:00  P13 JPS/Punainen - JPS/Sininen               Lampinen - Niiranen

 

la 14.12.2019 P9/P11 Kotiturnaus

P11 Peliaika 2x20 min

Kenttä 1

11:00-11:45 JPS P11 - Narukerä P11     Lampinen - Kilpeläinen

11:55-12:40 WP35 P11 - JPS P11           Lampinen - Kilpeläinen

12:40-13:30 Jäänhoito

13:30-14:15 Akilles P11 - Narukerä P11   Niiranen - Sauvala

14:25-15:10 Narukerä P11 - WP35 P11   Niiranen - Kokkonen

15:10-15:40 Jäänhoito

15:40-16:25 WP35 P11 - Akilles P11        Niiranen - Kokkonen

Kenttä 2

11:00-11:45 Kampparit P11 - Akilles P11                   Hämäläinen - Sauvala

11:55-12:40 Narukerä P11 - Kampparit P11              Hämäläinen - Sauvala

12:40-13:30 Jäänhoito

13:30-14:15 Kampparit P11 - WP35 P11                     Ässämäki - Kilpeläinen

14:25-15:10 Akilles P11 - JPS P11                                 Ässämäki - Böhm

15:10-15:40 Jäänhoito

15:40-16:25 JPS P11 - Kampparit P11                         Ässämäki - Böhm

 

P9/P10 Peliaika 1x25 min

Kenttä 3

11:00-11:25 JPS P10 pun - WP35 P10        Åström

11:30-12:00 JPS P10 sin - Veiterä P10        Åström

12:05-12:35 Kampparit P10 - JPS P10 sin  Åström

12:30-13:20 Jäänhoito + ruokailu

13:20-13:45 Veiterä P10 - WP35 P10             Böhm

13:50-14:15 Kampparit P10 - JPS P10 pun    Kokkonen

 

su 15.12 13:00 P13   JPS/Punainen - Veiterä/13 vihreä -             Dahlman - Hämäläinen

su 15.12 15:00 P13  JPS/Sininen - Veiterä/13 valk -                    Dahlman - Hämäläinen

la 21.12 14:00 P17  JPS/P17 - WP 35                                         Hepola – Myllylä - Anttila

su 22.12 11:30 P15 JPS HIFK                                                      Hepola – Myllylä - Anttila

su 22.12 15:00 P17  JPS/P17 Kampparit/valkoinen -                   Hepola – Myllylä - Anttila 

la 28.12 11:00 P17  JPS/P17 -  Botnia/P17 -                                Dahlman - Tammilehto - Hyppönen

la 28.12 15:00 P17   Botnia/P17-  JPS/P17                                  Dahlman - Tammilehto - Hyppönen

 

Tammikuu 2020

615 su 05.01 12:00 P15 JPS -  Akilles                                 Myllylä -  Anttila  -  Dahlman

445 su 05.01 14:30 P17 JPS/P17 - Akilles                          Myllylä -  Anttila  -  Dahlman

962 la 11.01 10:30 P13 OLS  - JPS/Punainen                   Dahlman

959 la 11.01 12:15 P13 JPS/Sininen  - OLS -                    Dahlman - Lampinen

429 su 12.01 15:30 P17 JPS/P17 - OLS LRK YJ              Hepola – Myllylä - Dahlman

606 ke 15.01 18:30 P15 JPS - Kampparit/musta              Hepola – Myllylä - Dahlman

942 la 25.01 13:00 P13 JPS/Sininen - WP 35                   Dahlman -  Åström

 

Helmikuu 2020

453 su 02.02 10:00 P17 JPS/P17 – Narukerä                   Dahlman - Baranov - Hyppönen

619 to 06.02 19:00 P15 JPS - Botnia/P15 Sininen             Myllylä - Anttila- Lampinen

986 la 08.02 11:30 P13  JPS/Sininen - PaSa Bandy          Lampinen - Niiranen

413 su 09.02 17:00 P17 JPS/P17 - Kampparit/musta             Hepola – Myllylä- Dahlman

983 ke 12.02 18:30 P13 JPS/Punainen -  WP 35                  Lampinen - Kilpeläinen 

992 la 15.02 11:30 P13  JPS/Sininen - Kampparit/valkoinen   Myllylä  - Baranov

981 la 22.02 13:00 P13  JPS/Punainen - OLS                    Dahlman - Hämäläinen

 

 

 

 

 

 

 

 


Näytä lisää uutisia

TUOMARIT

Tuomarivastaava
Jussi Myllylä
040 581 6959
jussi.myllyla[at]elisanet.fi
Tiedottaja
-TUOMARIASETTELU LÖYTYY KOHDASTA "UUTISET"
-TUOMAREIDEN YHTEYSTIEDOT SAAT NIMEÄ KLIKKAAMALLA